Ми - сім'я Головань, Катруся і Володя. Писатиме тут переважно жіноча частина сім'ї. Цей блог був створений для опису наших подорожей Україною. Сподіваюсь він надихатиме вас на нові мандрівки!

середа, 2 вересня 2015 р.

Світязь - Шацькі озера

Колись в дитинстві мені сказали, що білі лілії ростуть тільки в найчистішій воді. Це озеро точно відповідає характеристиці

У нас лишилось кілька днів відпустки, а маршрут повернення додому йшов ковельською (варшавською) трасою з якої до Шацька лише 50км. Тому ми вирішили не відмовлятися від задоволення.