Ми живемо в передмісті Києва. Ідея подорожі на Хмельниччину з'явилась спонтанно. Наближались перші травневі вихідні і нам дуже хотілось відвідати щось цікаве, але не занадто популярне серед туристів.
Поїздка відбулась 2-3 травня. Хоч як ми намагались прокинутися раніше, виїхати з дому до 9 не вдалося. В результаті, були в Самчиках близько опівдня. На першому ж повороті нам показали як дістатись до маєтку, тому містом блукати не довелося. Вхід на територію безкоштовний.